برای انجام هر کاری نیاز است نزد بهترین و حرفه ای ترین فرد در آن زمینه رفت تا بهترین و مطلوب ترین نتایج را به دست اورد. اگر شما نیز دندان های خود را از دست داده اید و ایمپلنت دندان را برای جایگزین کردن آن انتخاب کرده اید توصیه می کنیم برای دریافت بهترین نتیجه به بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهران مراجعه کنید. بهتر است از یاد نبرید که مراجعه کردن به یک فرد متخصص و متبحر نتیجه ای قابل قبول و با کیفیت را در برخواهد داشت. به خصوص که دندان ها یکی از مهم ترین عضو صورت و بدن هستند که علاوه بر زیبایی در سلامت بدن نیز نقش بسیار موثری دارند. با این مقاله از سایت دکتر محمد رضا باقری بهترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان در زعفرانیه و شمال تهران همراه باشید تا با ویژگی های بهترین دکتر و فوق تخصص ایمپلنت دندان آشنا شوید و بر اساس آن ها بهترین دندانپزشک را برای ایمپلنت گذاری دندان خود انتخاب کنید.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

 

اهمیت انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان

جراحی کاشت دندان یکی از روش های کاملا تخصصی و پیچیده می باشد که به  تجربه و مهارت بسیار زیادی نیاز دارد. طبق گفته های دکتر باقری نحوه انجام عمل جراحی ایمپلنت گذاری به نوع روش کاشت و وضعیت استخوان فک متقاضی بستگی دارد. در این عمل جراحی خطرات و عوارض جانبی کوچک و بزرگی وجود دارد که تنها انتخاب یک متخصص خوب و مجرب می تواند از وقوع آن ها جلوگیری کند. یک دکتر و متخصص خوب و مجرب ایمپلنت می تواند با معاینه بیمار خود به خوبی تشخیص دهد که ایا استخوان فک بیمار ضعیف است یا خیر ؟ آیا نیاز به پیوند استخوان فک دارد یا خیر؟ تا بهترین طرح درمان ممکن را برای بیمار تجویز کند.

در صورتی که شما متخصص و دندانپزشک مجرب و متبحری را برای انجام روش کاشت دندان خود انتخاب نکرده باشید این احتمال وجود دارد که در زمان انجام این کار مشکلاتی نظیر آسیب دیدگی استخوان فک ، آسیب به سایر دندان ها و غیره به وجود آید. بهترین متخصص ایمپلنت دندان به خوبی از آسیب های عصبی در بروز درد های شدید در دیگر دندان ها ، لثه و لب بیمار آگاه است و با توجه به آن فرایند ایمپلنت گذاری را انجام می دهد.

زمانی که شما برای کاشت دندان های از دست رفته خود به سراغ بهترین و متبحر ترین جراح و متخصص ایمپلنت در زعفرانیه یا دیگر مناطق شمالی تهران می روید ، قطعا مشکلات کمتری برای شما رخ خواهد دارد. طبق گفته های بیماران کاشت ایمپلنت در نزد چنین اشخاصی موفقیت آمیز بوده و نتایج مطلوبی را به همراه دارد و تنها درصد بسیار کمی از افراد هستند که به دلیل وقوع یک حادثه یا رعایت نکردن نکات مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان ، بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی با مشکل رو به رو می شوند و از پروسه درمان خود نتیجه ای قابل قبول دریافت نمی کنند.

برای آشنایی بیشتر با دکتر محمدرضا باقری بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران ویدیو زیر را مشاهده فرمایید. 

 

نقش یک دکتر کاشت دندان خوب

اغلب اوقات ، ترس از مشورت کردن با یک دندانپزشک یا دکتر متخصص ایمپلنت گذاری ، افراد را از اقدام برای کاشت دندان باز می دارد. اما در صورتی که شما با بهترین و مجرب ترین جراح و متخصص ایمپلنت دندان مشورت نمایید ، توضیحات او را در رابطه با روند جراحی ، نکات مراقبتی و مزایای آن بشنوید متوجه خواهید شد که ترس و استرس شما بی دلیل و اشتباه بوده و مشاوره اشتباه چقدر می تواند به شما لطمه بزند. از آنجایی که فرایند ایمپلنت تمام دندان ها به سطح بالایی از تجربیات ، مهارت و تخصص نیاز دارد ، انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان در زعفرانیه تهران یا دیگر شهر های ایران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. برای اینکه مطمئن شوید پس از کاشت دندان به هیچ نوع عارضه ای دچار نمی شوید یا اینکه شما کاندید مناسبی برای انجام ایمپلنت هستید بهتر است با یک دکتر کاشت دندان خوب در تهران صحبت کنید.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

 

چه زمانی به یک دکتر کاشت دندان خوب مراجعه کنیم؟

همانطور که می دانید دندان های پوسیده و آسیب دیده می توانند بر روی سلامت شما تاثیر بگذارند و حتی با ایجاد تورم در صورت و زشت کردن لبخندتان اعتماد به نفس شما را کاهش دهد. دکتر محمدرضا باقری بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهران اینجاست تا راه حلی طبیعی و مادام العمر برای مشکل شما ارائه دهد. با کمک ایشان شما می توانید لبخند ، سلامتی و شادی خود را بدست آورید و از نتایج کسب شده لذت ببرید.

هر زمان که احساس کردید در دندانتان احساس درد کردید یا علائمی مانند پوسیده شدن دارید سریعا به یک ایمپلنتولوژیست مجرب مراجعه کنید و تحت درمان قرار بگیرید یا در صورتی که خالی بودن جای دندانهایتان شما را اذیت کرد حتما برای کاشت ایمپلنت به پزشک خود مراجعه کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا فرم تماس زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. 

لازم است بدایند که برای کاشت ایمپلنت محدودیت خاص وجود ندارد اما اگر شما از شرایط زیر برخوردار هستید می توانید با مراجعه به بهترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان خیلی آسوده و راحت اقدام به درمان کنید:

 • چنانچه یک یا چند دندان خود را از دست داده اید و نبودن این دندان ها باعث ناراحتی و کاهش اعتماد به نفش شما شده است. انتخاب یک دکتر متخصص و مجرب ایمپلنت در تهران می تواند به خوبی زیبایی و کارایی دندان های شما را بازگرداند.
 • اگر استخوان فک سالمی دارید و آثاری از بیماری های لثه یا پوسیدگی در آن دیده نمی شود.

در نهایت می توانیم بگویم شما زمانی می توانید به یک متخصص ایمپلنت در تهران یا دیگر شهر های ایران مراجعه کنید که بافت دهان سالم و عاری از هر نوع بیماری داشته باشید.

به یاد داشته باشید که با مراجعه به دندانپزشک ، او خود بعد از بررسی وضعیت دندان هایتان در صورت نیاز به جایگزین کردن ، پیشنهاد کاشت ایمپلنت را ارائه می دهد. اگر از سلامت جسمانی مناسبی برخوردار باشید ، یعنی از بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا ، دیابت یا هر نوع مشکلی که باعث ضعیف تر شدن بدن شما شود ، نداشته باشید ، ایمپلنتولوژیست شما را برای داشتن دندان های طبیعی و ایمپلنت شده مناسب می داند و این پروسه را بر روی شما انجام می دهد.

فقط به یاد داشته باشید که باید برای بهره گرفتن از بهترین و مطلوب ترین نتایج به بهترین دکتر ایمپلنت دندان مراجعه کنید تا بتوانید به نتایجی مطلوب و ایده آل دست پیدا کنید.

دکتر محمد رضا باقری در بهترین کلینیک کاشت دندان تهران

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

جراح و متخصص کاشت دندان کسی نیست که تنها اخرین مرحله کاشت دندان یعنی ساخت و قرار دهی روکش دائمی بر روی ایمپلنت را انجام دهد. بلکه این فرد باید در کار تمامی مراحل کار خود از تخصص ، تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد. این سه مرحله شامل انجام معاینات فک و دندان پیش از جراحی ، مراحل کاشت دندان و مرحله بررسی و برطرف کردن مشکلات مربوط به ایمپلنت دندان می باشد.

طبق گفته های دکتر محمد رضا باقری بهترین متخصص ایمپلنت در تهران منطقه زعفرانیه ، در صورتی که کاشت دندان را یک ایمپلنتولوژیست مجرب و متبحر بر عهده بگیرد ، با مشکلاتی مثل آسیب دیدگی استخوان فک و سایر دندان ها و رگ های خونی رو به رو نخواهید شد. ناتوان بودن برخی از پزشکان و جراحان فک و صورت در پروسه کاشت دندان باعث بروز مشکلات متعدد و جبران ناپذیر می شود. همانطور که در متن فوق نیز اشاره شد آسیب های عصبی می توانند موجب بروز درد شدید در سایر دندان ها ، لثه و حتی لب و چانه نیز شوند. از طرفی دیگر ممکن است در صورت کاشت نادرست دندان و ناتوان بودن جراح مشکلات سینوسی نیز به وجود آید. زمانی که بهترین متخصص ایمپلنت  تهران پایه های ایمپلنت یا همان پیچ ها را در فک بالا قرار می دهد ، باید به حفره های سینوسی نیز توجه داشته باشد چرا که در صورت بی توجهی و نارکارآمد بودن بهترین متخصص ایمپلنت دندان ممکن است باعث بروز مشکلات بسیار زیادی شود.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان دیجیتال در زعفرانیه

همانطور که می دانید یکی از جدید ترین روش های کاشت دندان ، پروسه ایمپلنت دیجیتال می باشد. طی انجام این فرایند یک اسکنر سه بعدی دیجیتالی وضعیت استخوان فک و موقعیت عصبی دندان شما را بررسی می کند و یک گزارش دقیق از وضعیت دهان و دندان شما به پزشک می دهد. برای انجام این فرایند به منظور جلوگیری از بروز آسیب به اعصاب و دندان های کناری ، بهترین متخصص ایمپلنت دندان دیجیتال در تهران ، یک گاید بر روی دندان نصب می کند. موفقیت کاشت این پروسه بسیار بالا بوده اما به شرط آنکه متقاضی یک ایمپلنتولوژیست مجرب و متبحر را برای انجام این فرایند انتخاب کند. بهترین متخصص ایمپلنت باید قادر به استفاده از ابزار های مانند اسکنر دیجیتالی برای قالب گیری ، دستگاه های عکسبرداری دیجیتالی ، دوربین داخل دهانی برای بررسی داخل دهان ، مدل سازی سه بعدی با استفاده از کامپوتر و تکنولوژی باشد تا بتواند به درستی فرایند درمان را پیش ببرد و خدماتی باکیفیت را ارائه دهد.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهران - دکتر محمد رضا باقری

 

بهترین و متبحر ترین متخصص ایمپلنت دندان در زعفرانیه و تهران قادر است با تکیه بر دانش ، مهارت و تخصص خود نتایجی مطلوب و ایده آل را برای بیماران خود به ارمغان آورد. چنین پزشکی به دلیل مسئولیت پذیر بودن و اولویت دادن به سلامت مراجعین خود ، آنان را تا انتهای فرایند کاشت و حتی پایان دوره نقاهت همراهی کرده و درصورت بروز مشکل خاصی بعد از بررسی دقیق وضعیت بیمار راهکاری مناسب و مطلوب را ارائه خواهد داد.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان تهران - دکترباقری

 

دوره های آموزشی گذرانده شده برای یک ایمپلنتولوژیست

زمانی که یک دندانپزشک عمومی به دنبال به دست آوردن تخصص در هر زمینه ای باشد ، نیاز دارد تا دوره های آموزشی خاصی را طی کند. پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی تخصصی در هر زمینه باعث می شود تا جایگاه علمی ایمپلنتولوژیست ارتقا پیدا کند و او را به متخصص ماهر تر و با تجربه تر تبدیل کند. این موضوع برای بهترین متخصص ایمپلنت دندان در زعفرانیه ، شمال تهران یا دیگر مناطق کشور پهناورمان نیز کاملا صادق بوده و می تواند او را به جایگاه های بالاتری برساند. از طرفی دیگر باعث می شود تا بیماران با اطمینان کامل به پزشک خود مراجعه کنند. دندانپزشکانی که قرار است در این حوزه فعالیت کنند لازم است در ابتدا در دوره های آموزشی جراحی فک و دندان و صورت شرکت نمایند. پس از گذراندن این دوره نیاز است تا آموزش های لازم را در دوره های کاشت دندان ببینند. این افراد در نهایت به سراغ دوره های پایانی و تکمیلی کاشت دندان رفته تا بتوانند به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای فعالیت خود را در این زمینه شروع کنند. نکته مهم و قابل توجهی که وجود دارد این است که یک متخصص ایمپلنت دندان خوب و مجرب در تهران یا دیگر شهر های ایران ، میزان آموزش و تجربه او بسیار بالا می باشد. برای رسیدن به تخصص ایمپلنتولوژیست و دریافت مدرک آن ، چیزی حدود 400 ساعت یا حتی بیشتر لازم است که در کنار هم می توان باید حداقل 5 سال تجربه کاری در زمینه دندانپزشکی عمومی ، پیش نیاز های ورود به دوره های تخصصی و غیره می باشد. یک دندانپزشک عمومی برای این که تخصص خود را در زمینه کاشت دندان به دست آورد نیاز دارد تا این مراحل را طی کند.

 

عکس ایمپلنت دندان قبل و بعد

متخصص ایمپلنت در تهران - دکتر باقری

 

ویژگی های بهترین دکتر و متخصص ایمپلنت دندان

شاید برای شما نیز این سوال به وجود آید که بر چه اساسی یک جراح و فوق تخصص ایمپلنت دندان به عنوان بهترین و متبحر ترین دندان پزشک تعیین می شود. اینکه بهترین دندانپزشک یا بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران چه کسی است و چه ویژگی های باید داشته باشد از نظر هر شخصی متفاوت می باشد. به عنوان مثال ممکن است یکی از اعضای خانواده شما مانند خواهر یا برادرتان بگوید بهترین دکتر در زمینه کاشت دندان در زعفرانیه و شمال تهران کسی است که تا کنون عمل های جراحی بسیار زیادی را انجام داده است ، یا اینکه چنین شخصی باید هزینه های گزافی را از بیماران خود دریافت کند. اما با این وجود ویژگی های وجود دارد که در بهترین متخصصان جراحی ایمپلنت دندان وجود دارد و از نظر همه یکسان می باشد.

 • داشتن تجربه و دانش علمی بالا

برخورداری از تجربه و دانش علمی بالا از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های یک دکتر متخصص ایمپلنت دندان می باشد. از آنجایی که ایمپلنت فرایندی پیچیده و دشوار است به دقت و مهارت بسیار زیادی نیاز دارد. ایمپلنتولوژیست باید در زمان بروز مشکل به سرعت تصمیم بگیرد و راه حل مناسبی را ارائه دهد. تا پس از جراحی مشکلی برای شما به وجود نیاید.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

 

 • مهارت بالا در انجام امور مربوطه

یک دندانپزشک متخصص و مجرب در تهران و ولنجنک باید از مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد ، به عنوان مثال او باید در سوراخ کردن فک برای قرار دهی پایه های ایمپلنت به خوبی مهارت داشته باشد ، چرا که امکان دارد در صورت یک بی دقتی کوچک اعصاب ناحیه مورد نظر آسیب ببیند و بیمار دچار بی حسی در ناحیه فک و دندان ها نشود. در برخی از موارد نیز برای دندان های جلویی فک این امکان وجود دارد که راه ورودی به حفره های بینی باز شود و برای افراد مشکلات جبران ناپذیری را به وجود آورد.

از دیگر ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت دندان در شمال تهران و زعفرانیه ، استفاده از تجهیزات پیشرفته و برند های مرغوب ایمپلنت می باشد. دلیل اصلی گران بودن هزینه کاشت دندان استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت می باشد. اما بهتر است قبل از هرچیزی میزان تبحر و تجربه دندانپزشک خود را بررسی کنید.

 • تخصص و تحصیلات بالا

بهتر است که بدانید یک دندانپزشک که دوره های تخصصی جراحی فک و دهان را گذرانده است می تواند پروسه کاشت را برای شما انجام دهد. از همین رو در اولین قدم بهتر است از تخصص و تحصیلات ایمپلنتولوژیست آگاهی پیدا کرد و بر اساس آن به انتخاب بپردازید. نکته دیگری که باید در این زمینه به ان دقت کنید و آن را مد نظر قرار دهید این است که دکتر متخصص ایمپلنت دندان در چه دانشگاهی مشغول به تحصیل بوده است. مسلما هر چه سطح علمی دانشگاه بالاتر باشد ، کیفیت نتایج درمان و همچنین کاشت و جراحی انجام شده بالا تر می رود. بهتر است بدانید معتبر بودن دانشگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که دانشگاه های معتبر در داخل و خارج از ایران همواره به دانشجویان خود بهترین و جدید ترین اطلاعات را اموزش می دهند و تلاش می کنند تا بار علمی و تجربه ای پزشک افزایش پیدا کند.

 

علت استفاده بهترین متخصص ایمپلنت دندان از بهترین برند ها

 

 • موفقیت های پزشک

در فعالیت های دندانپزشکی تجربه بالای پزشک اهمیت بسیار زیادی دارد. از همین رو بهتر است حتما در سابقه پزشکی و کاری او را بررسی کنید و از درصد موقیت های او در کاشت دندان های قبلی مطلع گردید. ممکن است از خود بپرسید چگونه این اطلاعات را کسب کنیم باید در این خصوص به شما بگویم که مشورت کردن با مراجعه کنندگان قبلی ایمپلنتولوژیست و گفتگو با کسانی که با پزشک انتخابی آشنایی دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند کمک بسیار زیادی به شما کند. برای انجام این کار نیز شما می توانید به صورت حضوری به بهترین متخصص ایمپلنت دندان مورد نظر خود در زعفرانیه ، شمال تهران یا دیگر مناطق ایران مراجعه کنید و در کلینیک او با حاضران جمع صحبت نمایید یا نمونه کار های او را در فضای مجازی و همچنین رضایت مندی بیماران را در این فضا مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید تا به بهترین نتایج دست پیدا کنید. نمونه کار های پزشک نیز یا بررسی سوابق پزشکی او در این خصوص می توانند به شما کمک کننده باشند.

 • بهره مندی از بهترین و جدید ترین تجهیزات

امروزه در عصری جدید زندگی می کنیم که روز به روز علم و تکنولوژی پیشرفت می کند و ابزارهای جدید تر ، کارامدتر ، موثر تر و کم خطر تری به وجود خواهند آمد. دانش و دستگاه های جدید معمولا ایرادات و نقطه ضعف های مدل های گذشته خود را ندارد و هدف اصلی آن ها پیدا کردن روشی کم عارضه تر و ایمن تر می باشد. این پیشرفت ها به این معنی هستند که پروسه درمانی سریع تر ، آسان تر و بهتر خواهد شد و باز خورد خوبی را از پزشکان و بیماران خواهد گرفت. از همین رو می توانیم بگویم یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران مانند زعفرانیه ،این است که از بهترین و جدید ترین تجهیزات مرتبط با ایمپلنت و سایر روش های درمانی دندانپزشکی مانند لمینت و کامپوزیت ونیر استفاده نماید. لازم به ذکر است که منظور از جدید و نوین بودن تجهیزات شکل ظاهری آن ها نبوده و بلکه میزان تاثیر گذاری و همچنین کیفیت نتایج به دست آمده از آن ها می باشد. چرا که کیفیت خدمات ارائه شده توسط بهترین دندانپزشک شمال تهران و زعفرانیه ، مهم تر از سایر موارد می باشد.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

 

اگر پروسه کاشت دندان را تحت نظر بهترین متخصص ایمپلنت دندان انجام دهیم چه مزایایی به دنبال دارد؟

برای اینکه از روند درمانی نام برده شده با بالاترین کیفیت به بهترین نتایج دست پیدا کنیم لازم است تا درمان را توسط یک ایمپلنتولوژیست حاذق  ، مجرب و متبحر انجام دهیم. در چنین شرایطی از جمله مزایایی که می تواند برای شما به وجود آید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما می توانید به نتایجی با ظاهر طبیعی ، بدون قابلیت جا به جایی دست پیدا کنید.
 • تمیز کردن دندان ها به صورت طبیعی قابل انجام بوده و نیازی به در آوردن آن ها نیست.
 • این تکنیک به دندان های سالم مجاور خود صدمه ای وارد نمی کند و آن ها را تکان نمی دهد.
 • بهترین و مناسب ترین روش برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته که غذا خوردن فرد را آسان خواهد کرد و باعث افزایش زیبایی دهان و دندان نیز می شود.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان - دکتر باقری

 

عواقب عدم انتخاب متخصص کاشت دندان با تجربه

همه ما خواهان داشتن دندان هایی درخشان و سالم هستیم تا بدین واسطه ظاهرمان جذاب تر دیده شود. از دست دادن دندان ، فاصله میان دندان ها، رنگ زرد و ناخوشایند آن ها همگی گواه بر این موضوع است که آن طور که باید با رعایت بهداشت دهان و دندان از آن ها مراقبت نکرده ایم. نیاز به چکاپ های روتین توسط بهترین متخصص پروتز های دندانی و ایمپلنت دندان در زعفرانیه و شمال تهران می تواند نیازهای ما را مشخص نماید. بدین معنا که در زمان معاینه دندان های ما ، دکتر می توانند به تشخیص حدودی از پوسیدگی یا خرابی آن ها پی برده و راهکارهای درمان سفارشی با شرایط ما را پیشنهاد دهند. بر همین اساس الزامیست که در انتخاب بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی تهران و شمال تهران دقت لازم را داشته باشیم تا وقت و هزینه ای که صرف کرده ایم، به هدر نرفته باشد. بهترین متخصص ایمپلنت دندان زعفرانیه و شمال تهران علاوه بر دانش در حیطه ترمیم دندان ها ، می تواند کارآمدترین روش ها را از جمله لمینت دندان ، کامپوزیت دندان و غیره پیشنهاد دهد تا دندان های زیبایی پس از بهره مند شدن از این تکنیک ها داشته باشیم. همچنین در موارد نوع جنس و کیفیت آن ها نیز به بیمار توضیحات کافی را ارائه می دهد تا با دیدی باز ، انتخاب صورت پذیرد. با این وجود باید دانست که انجام پروسه کاشت دندان یا انجام امور زیبایی مانند کامپوزیت ونیر و لمینت جزو اقدامات اورژانسی نبوده و نیاز است تا برای جلوگیری از بروز عوارض جانبی با دقت و موشکافی بسیار زیادی به انتخاب بهترین و مجرب ترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان در هر شهری به خصوص تهران بپردازید. عوارض جانبی که ممکن است به دلیل عدم انتخاب بهترین دندانپزشک شمال تهران یا دیگر شهر های ایران بروز پیدا کند عبارت اند از :

 1. دندانپزشکی که از تجربه کافی برخوردار نباشد، تمرکز و دانش لازم را برای انتخاب مرغوبترین جنس ماده پرسلین و ونیر و ایمپلنت نخواهد داشت، بدین ترتیب احتمال اینکه پس از مدت زمانی کوتاه نیازمند مراجعه مجدد برای ترمیم یا بازسازی درمان یا باشید، افزایش می یابد.
 2. حتما بارها این مثل را شنیده اید که وقت طلاست ! بنابراین برای عدم اتلاف وقت خود و نیز جهت مراجعه مجدد به دندانپزشک کم مهارت جهت انجام کاشت دندان و غیره ، برای انتخاب یکی از بهترین دندانپزشکان شهر خود وقت صرف کنید.
 3. هزینه ای که برای پروسه های درمانی خود پرداخت می کنید نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. با انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان و دکتر دندانپزشک زیبایی در زعفرانیه ، شمال تهران یا دیگر مناطق ایران مجبور نمی شوید همان هزینه و یا گاها هزینه اضافی برای درمان مشکلات خود صرف نماید.

نمونه کار های دکتر باقری بهترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان زعفرانیه و شمال تهران

 

تفاوت های کاری و وظایف یک دندانپزشک با ایمپلنتولوژیست

حال که به طور کلی با ایمپلنتولوژیست یا همان متخصص ایمپلنت دندان و ویژگی های او آشنا شده اید لازم است تا تفاوت کار میان این فرد را با یک ایمپلنتولوژیست بدانید. به طور کلی شما لازم است تا هر 6 ماه یک بار برای بررسی سلامت دهان و دندان خود به یک دندانپزشک مجرب و متبحر مراجعه کنید تا از میزان سلامتی دندان های خود اطلاع کامل داشته باشید. این کار معمولا زیر نظر دندانپزشکان عمومی انجام می پذیرد و تشخیص نوع بیماری ها و راهکار های درمانی مناسب را در پیش می گیرند. پس از تشخیص نوع بیماری و ارائه بهترین راهکار درمانی لازم است تا این دندانپزشکان بیمار خود را به بهترین متخصص و دکتر ایمپلنت دندان در زعفرانیه و شمال تهران ارجاع دهند تا با تخصص و کیفیت درمانی بالا تری پروسه درمان صورت پذیرد. در برخی از شرایط ممکن است خود دندانپزشک در یک زمینه تخصص داشته باشد و بتواند تا درمان انتخاب شده را به بهترین نحوه ممکن ارائه دهد. در شرایطی دیگر نیز این امکان وجود دارد تا نیاز به ارجاع به دیگر همکاران داشته باشد. کاشت انواع ایمپلنت یکی از این تخصص ها است که متخصص این زمینه را ایمپلنتولوژیست نامیده می شود. افراد بیمار با مراجعه کردن به این متخصصان می توانند درمان دقیق تر ، کامل تر و با کیفیت تری داشته باشند و در آخر نتایجی مطلوب و ایده آل کسب کنند. متخصصانی که در حوزه دندانپزشکی فعالیت می کنند ممکن است در چند زمینه مختلفی نیز تخصص داشته باشند.

سوالاتی که باید از متخصص ایمپلنت دندان خود بپرسید؟

برای اینکه اطمینان پیدا کنید که دندانپزشکی را که انتخاب کرده اید از تخصص ، مهارت و تجربه بالایی برخوردار است و به نوعی بهترین متخصص در زمینه مورد نظر است می توانید سوالاتی را از او بپرسید. حتی برخی از سوالات درمانی خود را در رابطه با پروسه کاشت دندان و طرح درمان خود از پزشکتان سوال کنید. از جمله سوالاتی که می توان از ایمپلنتولوژیست پرسید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میزان سابقه کاری متخصص کاشت دندان و کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان
 • ایمپلنتولوژیست انتخابی شما در طول سال برای چه تعداد بیمار کاشت دندان انجام می دهد و سالانه چند واحد ایمپلنت کار می کند.
 • تجهیزات و وسایلی که برای انجام پروسه درمان به کار می برد تا چه حد به روز می باشند.
 • میزان رضایت مراجعه کنندگان به بهترین متخصص ایمپلنت دندان در زعفرانیه و شمال تهران یا کلینیک چقدر است.
 • برای بیمارانی که به او مراجعه می کنند چه مدت زمان اختصاص می دهد.
 • پروسه درمانی که برای شما مناسب است چه چیزی است.
 • اقداماتی که بعد از درمان باید انجام دهید چیست و چه تاثیری بر روی نتایج دارند.
 • آیا ایمپلنتولوژیست شما قادر به جراحی های دشوار تر برای انجام پروسه کاشت دندان مانند پیوند استخوان یا سینوس لیفت می باشد یا خیر.
 • قیمت نهایی پروسه و شرایط پرداخت و موارد از این دست قبیل دیگر

 

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان و طراحی لبخند در شمال تهران

شاید بسیاری از شما علاقه مند هستید که از لبخندی زیبا و جذاب برخوردار باشید و لبخندی هالیودی داشته باشید. از آنجایی که دندان ها در صورت فرد قرار گرفته اند و این ناحیه توجه بسیار زیادی را به خود جلب می کند ، لذا داشتن لبخندی زیبا به همراه دندان های سالم و قوی بسیار حائز اهمیت می باشد. دندان ها از اجزای مهم صورت فرد محسوب می شود که در زمان خندیدن و صحبت کردن ، می تواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد و توجه او را به خود جلب می کند.

عوامل متعددی وجود دارند که در زیبا شدن لبخند موثر می باشند. شما می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر محمدرضا باقری بهترین متخصص ایمپلنت دندانی شمال تهران و استفاده از خدمات با کیفیت ارائه شده توسط ایشان ، صاحب لبخندی زیبا شوید و دیگر از خالی بودن جای دندان قدیمی خود خجالت نکشید. با کمک بهترین دکتر پروتز های دندانی تهران می توانید از خدمات متنوعی مانند کاشت دندان و پروتز دندان بهره مند شوید و لبخندی زیبا داشته باشید. با زیبا شدن لبخندتان دیگر هراسی از حاضر شدن در مجامع و لبخند زدن در میان عموم نخواهید داشت. با چهره ای جذاب و دندان هایی درخشان ، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. علاوه بر تمامی این موارد بدون دردسر ، بدون تجربه کردن درد ، ایجاد التهاب در دهان ، کند شدن دندان ها و غیره به راحتی هر غذایی که دوست دارید را میل بفرمایید. کسانی که کاشت دندان را نزد دندانپزشکی مجرب و متبحر در شمال تهران انجام می دهند ، به دلیل استفاده از بهترین متریال ها و مواد می توانند بدون نگرانی استیک ، غذاهای جویدنی و غیره مصرف کنند.

دانلود مقاله : ویژگی بهترین متخصص ایمپلنت دندان – دکتر محمدرضا باقری PDF